Değerli Üye Meslektaşlarımız, 

Odamızın kurucu üyeleri,  Denetleme kurulu üyeleri, Disiplin kurulu üyeleri, Bölge temsilcilerimiz, Denetçi Optisyen Gözlükçü meslektaşlarımızın katılımı ile 20 Aralık 2019 tarihinde Sirkeci Yaşmak Sultan Hotelde " İstişare ve Bilgi Paylaşım Toplantısı " gerçekleştirildi.  

Toplantının açılış konuşması Oda Başkanımız Sayın Turgut VARDİ tarafından gerçekleştirildi.  Sayın Vardi yeni bir yola girdiğimizi, üyelik işlemlerinin tamamlanması, üye olmayanlar hakkında sürdürülen çalışma ve cezai işlemler ile olağan genel kurul takvimi hakkında katılımcılar ile bilgi paylaşımı yaptı.  

Odamız Genel Sekreteri Sayın Ramazan ÖZMUTLU tarafından EK'TE yer alan gündem dahilinde yapılan çalışmalar ile hedeflenen proje ve iş takvimi hakkımda katılımcılar ile istişare edilerek değerlendirildi.  

Toplantı sonunda katılan meslektaşlarımızın soruları ve talepleri değerlendirilerek seçim sürecinde kadrolarımız genç optisyenlerimizin güç verecek olması, komisyonlarda emek ve destek için var olduklarını, tercihlerini Bilgi, Tecrübe ve Yetkin kişilerde yana kullanacaklarını ifade etmeleri ayrı bir değerdi.  

Önümüzdeki günlerde web sayfamız aracılığı ile " Üye Giriş " bölümünden üyelerimiz giriş yaparak komisyonlarda görev almak isteyen meslektaşlarımız kayıt yaptırabilecek, bölge temsilcilikleri için müracaat ve oylama yapılacağını hatırlatır, her iki konu hakkında ayrıca duyuru yapılacaktır. 

Bilgilerinize 

?

Ekleme Tarihi : 23.12.2019 Görüntülenme Sayısı : 135948

SOSYAL MEDYA

BÜLTENE ABONE OL

Basında Biz